AKKUM - AKKUM TATİLYA

Salı, 14 Ocak 2014 11:06

Akkum Pansiyonlar

Öğeyi Oyla
(5 oy)

Akkum,Mersin ilinin Silifke İlçesinde,Narlıkuyu belediyesi bünyesinde bir Turizm beldesidir.Komşu beldeleri Kızkalesi ve Narlıkuyu ya yakınlığından dolayı,temiz denizi,kumsalı, Akkum pansiyonları , akkum yazlık konaklanacak daireleri , akkum müstakil yazlık evleri bakımından oldukça caziptir.

 

 

 

Akkum pansiyonlar bakımından oldukça zengindir. Akkum pansiyon fiyatları  da sezonun kalabalık oranına göre çeşitlilik göstermektedir. Akkum pansiyonlar ve akkum pansiyonlarda bulunan odalar , pansiyonlardaki yatak sayıları pansiyonuna göre çeşitlilik göstermektedir. Akkum pansiyonlarda genelde odalar ,3 veya 4 kişilik olup mutfak ya ortak veyada açık mutfak diye tabir edilen sehpa üstü mutfakları bulunmaktadır.

 

Akkum pansiyon fiyatları haziran aylarında normal fiyatlarda , temmuz ve Ağustos aylarında ise talebe göre değişmektedir. Akkum pansiyon fiyatları hem pansiyonların konumuna hem de sahile yakınlığına göre değişmektedir.Yalnız sezonun yoğun olduğu dönemlerde akkum pansiyon fiyatları genelde sabittir.Değerli tatilcilerimiz akkum pansiyon fiyatları hakkında geniş bilgi almak isterlerse 0532 541 8095 nolu telefondan veyaBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.adresinden bana (Veli Avcı) ulaşıp bilgi alabilirler.

 

Akkum,Narlıkuyu beldelerinin tanıtım sitesi olan www.akkum.net  7 yıldır bütün tatilcilerimize hem beldelerimizi en iyi şekilde tanıtmakta,hem de tatilcilerimizin akkum pansiyonlar , akkum oteller , akkum müstakil daire , akkum yazlıklar ,  gibi ihtiyaçlarına bire bir karşılıksız yardımda bulunmaktadır.

Akdenizin incisi Akkum da Konaklanacakyerler,kalacak yerler,Konaklanacak pansiyonlar,oteller vb gibi konaklama tesislerimiz bulunmaktadır.Akkumda kalacak ,konaklanacak pansiyonlar,oteller,moteller en ekonomik fiyatlarla siz değerli tatilcilemize en iyi hizmeti vermektedirler.

Akkumda pansiyonlar,akkumdaki pansiyonlar,akkumda oteller,akkumda moteller yaz kış açık bulunmaktadır.Akkumda konallanacak müstakil evler,akkumda konaklanacak,kalacak müstakil dairelerde bulunmakta olup arzu eden tatilcilerimiz hizmet etmektedirler.Akkumda konaklanacak müstakil ev ve daireler,akkumda konaklanacak,kalacak pansiyonlara nazaran biraz daha rahat ve kulanışlıdırlar.Sizlerde akkumda konaklanacak,kalacak pansiyon akkumda kalacak otel,akkumda müstakil daire,akkumda müstakil ev arıyorsanız hiç çekinmeden benden yardım ve destek alabilirsiniz.Bunun için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  veyaBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  Msn adreslerinden veya bizzat 0532541 8095 nolu telefonu arayarak destek alabilirsiniz.Hiç çekinmeyin.Şimdiye kadar Akkumda konaklanacak pansiyon,akkumda konaklanacak yer arayan tüm tatilcilerimize yardımcı olmuşumdur.

Akdenizin İncisi Akkum beldemizde pansiyon fiyatları genelde çok uygundur.Akkum mersin İlinin Silifke ilçesinin,Narlıkuyu belediyesine bağlı bir tatil beldesidir.Akkum aile pansiyonları akkum yazlık pansiyonlar ,akkum kiralık yazlıklar ve daireler bakımındanda oldukça zengindir.Akkum pansiyon , Kiralık daire ve evler bakımından ekonomik fiyarlar sunar sizlere. Akum köyü olarakta  geçsede Narlıkuyu belediyesine bağlı bir tatil beldesidir. Akkum şereflihisar Akkum ile çoğu zaman karıştırılmaktadır.

 

Akkumda ayrıca Akkum gençlink kampı , osiris villaları , akkum pansiyonlar , akkum motel pansiyonlar , akkum yazlık kiralık yazlıklar ile siz değerli tatilcilerimize hizmet vermektedir.

Akkum pansiyon fiyatları bakımından diğer beldelere nazaran oldukça uygundur.Sadece temmuz-ağustos aylarında akkum tatilci akınına uğradığı için akkum pansiyon fiyatları oldukça yükselmektedir.Tabiki akkum pansiyon rezervasyonları , akkum pansiyon otel , motel tatil fırsatlarıyla ,akkum erken pansiyon rezervasyonları sayesinde sizlere çeşitli olanaklar sunar.

 

Sizlerde akkum da pansiyon fiyatlarını öğrenmek , akkumda en güzel pansiyonlarında oda ayırtmak istiyorsanız 0532 541 8095 nolu telefondna yada  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adreslerinden bana ulaşabilirsiniz.Akkum ile ilgili bir çok resklam sitesi yapılmış olsa da ,sizlerde takdir edersiniz ki akkum pansiyonlar konusunda Bir Akkum'lu olarak en iyi www.akkum.netyardımcı olabilir sizlere.Bu yüzden akkumda tatil yapmak isteyen tatilcilerimiz,değişik sitelerden oda ayırtırken dikkat edip,madur durumda kalmasınlar.Veli Avcı Olarak ben,sitemiz üzerinden pansiyon yada akkumda konaklama konusunda yardım isteyen bütün tatilcilerimize bizzat yardımcı olmuş vede olmaya devam edeceğim.Saygı ve Sevgilerimle...

Akkumda konaklanacak yerler , akkumda konaklanacak pansiyonlar , akkumda pansiyonlar , akkumda oteller , akkumda kalacak pansiyonlar , akkumda konaklanacak pansiyonlar , akkumda en iyi pansiyonlar ,akkumdaki pansiyonlar , akkum pansiyonlar , akkum oteller ,akkum pansiyon otel moteller , akkumdaki tüm pansiyonlar (meta tag kodlarıdır)

Akkum Pansiyonlar , akkumta konaklanacak Pansiyonlar , akkum konaklama rehberi , akkum ekonomik pansiyonlar , akkum ucuz pansiyonlar , akkum pansiyonler listesi , akkum oteller , akkumda kalabileceğiniz pansiyonlar , akkumda müstakil daire , akkum yazlık daireler , akkum tatil , akkum turizm cenneti , akkum videoları , akkum hatıraları , akkum , narlıkuyu , kızkalesi , üç güzeller mozayiği , cennet cehennem , astım mağarası , aslanlı mezar , narlıkuyu pansiyonlar , narlıkuyu oteller , narlıkuyu balık lokantaları , narlıkuyu lokmacısı , akkum konaklayabileceğiniz yerler , akkum tatil fırsatları ,

Okunma 344368 defa Son Düzenlenme Salı, 25 Temmuz 2017 17:35
Bu kategoriden diğerleri: « Akkum Hakkımızda »

Misafirlerimiz

3213974
Bu Gün
Dun
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
64
1555
7884
3198926
16683
48110
3213974

Kimler Online

28 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi